PRIVAATSUSPOLIITIKA

Erika Bernjakov Nails on võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja onlinebroneeringu kasutajate privaatsust. Oleme koostanud käesolevad privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja säilitamist. Meie tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega. Palun tutvu meie privaatsuspoliitika põhimõtetega.

Isikuandmete kogumine ja kasutamine:
Isikuandmed on andmed, mida kogume ja hoiustame enda kasutuses olevas online broneeringu süsteemis. Kogumine ja hoiustamine on vajalik kliendiga ühenduse võtmiseks ja kliendi indentifitseerimises.

Kliendi isikuandmete kogumine võib toimuda alljärgnevatel viisidel:
  • Iluteenusele aja broneerimisel (nimi, telefoninumber, email).
  • Koolitusel osalevate õpilaste kontaktandmete kogumine (nimi, isikukood, email, telefoni number).
  • Osaledes koolitusel modellina (nimi, telefoninumber, email).
Võime koguda ka andmeid üldistatud klienditegevuste kohta meie veebisaidil. Need andmed koondatakse ja neid kasutatakse selleks, et saaksime klientidele edastada kasulikumat teavet ja saaksime teada, millised veebisaidi, toodete ja teenuste osad on kõige huvipakkuvamad. Koondandmeid käsitletakse selles privaatsuspoliitikas isikustamata andmetena.

Kogutud isikuandmete kasutamine:
 
Kogutud isikuandmete abil saame teavitada kliente Erika Bernjakov Nails tooteuudistest, kampaaniatest ja tulevastest sündmustest. Klient, kes ei soovi olla meie uudiskirjaloendis või saada teavitusi saab ennast kontaktide nimekirjast igal ajal paluda eemaldada. Kogutud isikuandmeid kasutame ka kauba kohaletoimetamiseks ning kliendi ees võetud kohustuste täitmiseks.
Kliendi paremaks teenindamiseks võib Erika Bernjakov Nails stuudio avaldada teavet üksikute kasutajate kohta kolmandale osapoolele, kes osutab Erika Bernjakob Nails stuudiole teenuseid ning on lepinguga kohustunud hoidma jagatud teavet konfidentsiaalsena. Kolmandaks osapooleks on näiteks meie partner, kelle ülesanneteks on e-poes müüdavate kaupade transport.

Isikuandmete kaitse - Erika Bernjakov Nails rakendab kõiki ettevaatusabinõusid kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel. Külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.
Meie veebisaiti kasutama asudes või püsikliendi avalduse täitmisel oled käesolevate põhimõtete ja tingimustega tutvunud ning nendega nõustunud. Jätame endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitika üldtingimusi muuta, teavitades sellest kõiki püsikliente.

Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega
palume võtta meiega ühendust emaili teel: ilustuudionails@gmail.com