Tere  tulemas  EB Nailsi õppekalssi!
Individuaalse lähenemisega  ja sooja vastuvõttuga koolitusklass.

Milline on Sinu tulevane õppekeskkond kui tuled minu juurde koolitusele?
Meil on rahulik õhkkond,  mõnusa vaikse muusikaga ja väikese õppegruppiga koolitusklass 
(maksimaalselt 2 õpilast). Tegu on koolitusteks mõeldud ruumiga, kus ei ole ilusalongile omast sahmimist ja klientide sisse-ja välja voorimist.

Et, sinu  modellil  läheks koolituse päev põnevalt ja kiirelt saab ta nautida telekast meelepärast sarja või filmi.
Õppeklass on varustatud välisukse juures  desojaamaga, kus enne klassi sisenemist tuleb 
teostada käteantiseptika. 

Õpe viiakse läbi kaasaegses koolitusklassis, mis on värskelt uuendatud ja renoveeritud 1.01.2021 a. Õppeklass on saanud  terviseameti heakskiidu  7.01.2021 a. 

Klassi suurus on 27 ruutmeetrit. Ruumid on varustatud väga hea ventilatsiooniga ja hea laevalgustusega, millele lisaks on kasutatud igal töökohal kohtvalgustusi ( valgusdeaposiidiga 4000-6000 K). Päevavalgust ja värsket õhku annab juurde vajadusel  aken. Klassis on õhuniisuti, mis vähendab lendleva küünetolmu osakaalu õhus. Küünetolmu vastu on ka igal töökohal võimsad imurid, mis kaitsevad sind küünetolmu sisse hingamise eest.


Samuti on kogu inventar uus (mööbel, UV/LED lambid, küünefreesid, sadultoolid, steriliseerimis seadmed, õhuniisuti). Koolituse ruumis on eraldi WC. Klass omab  eraldi dekontamineerimise ala instrumentide desinfitseerimiseks ja steriliseerimiseks. ( Nõuetekohaseks töötlemiseks kasutame keemilisi lahuseid, ultrahelivanni ja kuumaõhukappi). Instrumente hoiustame steriilsetes kraft ümbrikutes, kus steriilsus püsib 30 päeva.

Õppeklassis on  erinevad anatoomiat sisaldavad  õppepostrid. Eraldi on olemas ka puhkeruum, kus soovi korral saate pausi ajal puhata või süüa enda kaasa toodud lõunat (seda ka soojendada), juua teed ja kohvi.(Salongi poolt on tasuta lõuna nii õpilasele kui modellile).

Ruumid on varustatud konditsioneeriga, millega saab reguleerida õhutemperatuuri vastavalt vajadusele(soojem, külmem). Samuti on koolitusklassis põrandaküte.

Õppeklassis toimub koolitus kas individuaalselt
või maksimaalselt 2 õpilasega
, kahe õpilase vahe on 2 m. Kõik isikukaitsevahendid
(antiseptika, maskid, kindad, mütsid, põlled on loomulikult võimaldatud ilukooli poolt).

Sinu õpe toimub parimas õppeklassis !
Kohtumiseni koolitusel.