TÄIENDKOOLITUSED

1) GEELKÜÜNED 
2) GEELLAKK 
3) APARAADIMANIKÜÜR 

1) Geelküünte täiendkoolitus   

Koolitus sobib tegutsevale tehnikule, igapäevase tööstaažiga vähemalt 6 kuud. Sulle ei tohi olla võõras küünefreesi ja viili valdamine. Täiendkoolitus ei ole baas õpe. Jah ka täeindkoolitust ma  alustan  hügieeni, keemia  (eraldi koolitaja Jekaterina Kolomeitseva) ja  anatoomiaga, et värskendada sinu olemasolevaid baas teadmisi ja anda uusi juurde.  Geelküünte täiendkoolitusel võid valida endale sobiva teema. Kui sul on raskusi geelküünte paigaldamisel šabloonidel, või sul on probleeme geelküünte hooldamisel (allakaarduvad, trampliin küüned või on probleeme püsivusega). Täiendkoolitusel õpime ka puhast aparaadimaniküüri (või kombineeritud maniküüri). Samuti näitan sulle kõik nipid ja trikid kuidas värvida "naha" alla ja  kuidas teha ilusaid pilte portfooliosse.
-Ajakava:
Teooria 10:00 -13:00
Lõuna 13:00 -13:30
Praktika 13:30 -19:00

- Lõpetajale väljastatakse 1 tunnistus, 2 konspekt!
-Kingituseks freeside komplekt.

-Õpilasele ja modellile tasuta lõuna.
-Koolitus toimub ilukooli materjalidega.
- Hind  400€ 
Järgmised koolitused 2023a: 
REGISTREERIMINE E-POES https://ebnails.voog.com/pood/geelkuunte-taiendkoolitus2) Geellaki täiendkoolitus

Koolitus sobib tegutsevale tehnikule, igapäevase tööstaažiga vähemalt 6 kuud. Sulle ei tohi olla võõras küünefreesi ja viili valdamine. Täiendkoolitus ei ole baas õpe. Jah ka täeindkoolitust ma alustan hügieeni, keemia (eraldi koolitaja Jekaterina Kolomeitseva )  ja anatoomiaga, et värskendada sinu olemasolevaid baas teadmisi ja anda uusi juurde. Geellaki täiendkoolitusel õpid ära põhjalikult apraraadimaniküüri (vajadusel kombineeritud maniküür) ja geellaki modeleerimis tehnikat.  Samuti näitan sulle kõik nipid ja trikid kuidas värvida "naha" alla ja kuidas teha ilusaid pilte portfooliosse.
Ajakava:
Teooria 10:00 -13:00
Lõuna 13:00 -13:30
Praktika 13:30 -17:30

-Lõpetajale väljastatakse 1 tunnistus, 2 konspekt!
- Kingituseks freeside komplekt.
-Õpilasele ja modellile tasuta lõuna.
-Koolitus toimub ilukooli materjalidega.
- Hind 400€
 Järgmised koolitused 2023a:  3.03.2023
REGISTREERIMINE E-POES  https://ebnails.voog.com/pood/geellaki-taiendkoolitus


3) Aparaadimaniküüri täiendkoolitus

Koolitus sobib tegutsevale tehnikule, igapäevase tööstaažiga vähemalt 6 kuud. Sulle ei tohi olla võõras küünefreesi ja viili valdamine. Täiendkoolitus ei ole baas õpe. Jah ka täeindkoolitust ma alustan anatoomia ja freeside teooriaga, et värskendada sinu olemasolevaid baas teadmisi ja anda uusi juurde. Aparaadimaniküüri koolitusel õpid sa ennekõike ohutut nahkade töötlemist aparaadiga  ja puhast maniküüri, mis annab su töödele "kalli" välimuse ja imeilusa lõpptulemuse.  See on nagu kirss tordil, mille eest kliendid on nõus maksma rohkem sinu teenuse eest! NB ! OMA MODELL KOHE KAASA (sobib ka meesterahvas).

Ajakava:

Teooria 10:00 -10:30
Praktika 10:30 -13:00
- Lõpetajale väljastatakse 1 tunnistus, 1 konspekt!
- Kingituseks freeside komplekt.
-Koolitus toimub ilukooli materjalidega.
- Hind 200€
 Järgmised koolitused 2023a:
REGISTREERIMINE E-POES https://ebnails.voog.com/pood/aparaadimanikuuri-koolitus